Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez egy jó országúti kerékpár?

Dikk kérdése:

Ez egy jó országúti kerékpár?

Figyelt kérdés

[link]

Ennyi pénzért szerintem jó választás, kérdés hogy a márka mennyire gagyi. Esetleg tudnátok linkelni jobbat ebben az ár fekvésben?



2015. aug. 17. 13:43
 1/7 anonim válasza:
fordulj egy szakértőhöz szerintem nehogy átverjenek
2015. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A márka gagyi, de ennek nincs sok jelentősége, mivel ebben az árkategóriában minden gyártó kínai katalógusvázakkal dolgozik. A bicaj ár-érték arányban jó, hiszen ennyiért nem kapsz Claris-szal szerelt kerékpárt sehol. Szerintem a fickó Szerbiában veszi ezeket, aztán itthon elpasszolja némi haszonnal.
2015. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Scout? Csak annyira hangzik gagyinak, mint az Adibas...
2015. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Krisz85 ***** válasza:

ezt nagyon gyorsan felejtsd el, gyűjts és 150 de inkább 200 alatt ne nagyon vegyél bringát, amit még ajánlani tudok :


rose bikes

canyon bikes


vagy


ajánlom a Reid-et, ausztrál márka, nagyon jó áron, kevés pénzből gazdálkodóknak, csak mint minden bringavásárláskor, a vázméret legyen jó, különben mindegy mit tekersz nem lesz jó..


[link]

2015. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik amit legutóbb linkeltél, de találtam egy gepida bandon 810et ami elég jónak számít szerintem, plusz jutányos áron jutnék hozzá ismerőstől.Arról mit gondoltok?
2015. aug. 18. 12:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt lehagytam, hogy a vázra örök garanciát vállal a gepida.
2015. aug. 18. 12:26
 7/7 Krisz85 ***** válasza:
a legtöbb gyártónál az örök garancia mostanában 5 évet jelent, szóval csak ésszel ezzel az örök garanciával, nem rossz a gepida, ár értékben és súlyban sem a legjobb kerékpárokat gyártják, sőt, de ha nincs rá sok pénzed, akkor megbízható bringa a hétköznapokban, hajrá!
2015. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!