Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hagyományos (Csepel Marathon)...

Hagyományos (Csepel Marathon) középső agyban a csapágykosár melyik oldala (zárt/nyitott) esik befelé, illetve kifelé?

Figyelt kérdés

#hajtómű #csapágykosár
2015. júl. 22. 06:49
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
általában a kosarak nyitottabb oldala megy a csészébe, a zárt fele esik a kónuszok felé (hogy mindkét alkatrész a golyókkal érintkezzen, ne a kosárral). Hagyományos (BSA) hajtócsapágynál a tengelyen vannak a (fix) kónuszok, a csészét tekered kívülről a csapágyház menetébe -tehát a zárt fele a belső, a nyitottra fekszik fel kívülről a csésze.
2015. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:
Tényleg úgy van ,ahogy írták, de én spec (amíg nem fix gyári csapágyak voltak mindenhol) kerékből, középcsapágyból is mindig kihajítottam a golyókosarakat és csak golyókkal, zsírral a csészébe ragasztva raktam össze mindet. Középcsapágynál ez egy mérettel kisebb golyókkal és plusz egy golyóval történt, keréknél csak simán plusz egy golyó.
2015. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!