Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen nyerget érdemes venni...

Milyen nyerget érdemes venni egy keszegseggű bringásnak? FFi vagyok és én még kényelmes nyerget nem találtam.

Figyelt kérdés

Pedig volt már Selle Royal Respiro Soft Moderate nyergem is. Meg Cube KLS BBB Merida.

AZ összes nyomott. Nem a golyóimat nyomta, azt egyik se, hanem konkrétan a seggemet amin ülök. Ráültem és úgy éreztem 10 perc múlva mintha egész nap ültem volna.

És minél párnásabb volt a nyereg annál rosszabb volt.

A hiperszuper agyonpárnázott Selle Royal volt a legrosszabb.


Trekkinghez kéne.


2015. júl. 16. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A DDK nyergeket elég sokan sztárolják hogy mennyire jók és mellé még olcsók is. Jobb bicikli boltokban (ha selle ülést veszel) egyedileg vesznek mèretet az ülőgumódról:D ès ahhoz való nyerget ajánlanak sőt van ahol 5napos tesztre is megkapod ha nem jó vissza viszed ès kicserèlik.Nekem egy 8èves Ike nyergem van ami kemèny de nekem kènyelmes a 74kgomhoz úgyhogy semmi p3nzèrt nem cserèlnèm le:)
2015. júl. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:
A nyereg igen kényes kérdés, nem igazán lehet másnak konkrét tanácsot adni. Nincs két egyforma valag, nincs olyan nyereg, ami mindenkinek kényelmes lenne. Ráadásul ugyanannak az embernek is lehet ugyanaz a nyereg kényelmetlen egy kerékpáron, mig egy másikon maga a tökély. Általánosságban azért azt el lehet mondani, hogy hosszabb távon jobb egy kemény, de rugalmas példány, mint egy agyonpárnázott puhaság. Ha azt írom, hogy 15 éve Trinity Velo2-es nyergeket használok, mert annál kényelmesebb fotel még nem hordott a hátán kerékpárost, az másnak teljesen haszontalan info. Esetleg azt lehet mondani, hogy vegyél egy Bróks bőrnyerget, az pár kilométer alatt teljesen hozzáidomul a használója seggéhez...
2015. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!