Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mért szorulhat a Bmx Hátsókeré...

Mért szorulhat a Bmx Hátsókerék agyam?

Figyelt kérdés

A lényeg:Ugye berakom a kereket rendesen meg is szorítom ,de beszorul és nem mozog semmit...Nincs nagyon erősen se meghúzva...

Viszont ,amikor lefogom az oldalalakat és apránként húzom akkor meglehet oldani csak legalább 1 órába telik és egy csomószor kilazul...

Agy:Joytech 9t driverrel

Ehhez hasonló: [link]



#BMX #szorulás #Joytech #Bmx hátsóagy
2015. máj. 18. 18:56
 1/5 anonim válasza:
Azért, mert nem egyenletesen húzod meg és a gumi a váz oldalához ér és emiatt nem forog. Ajánlom, hogy berakod a kereket a papucsokba és elfordítod pl balra és a jobb oldali csavart húzod meg (ne teljesen, csak hogy középre essen a kerék), majd a balt utánna megint a jobbot és így fokozatosan, ügyelj a láncfeszességre is, ne túl lazára és ne túl feszesre
2015. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ezt már megnéztem és egyáltalán nem ér hozzá a vázhoz hanem az agy szorul vmiért ha normálisan meghúzom...

És az az érdees ,hogy a régi kerekemet csak rendesen meghúztam mindkét oldalon és patent is volt ,de itt nem jó így...

2015. máj. 20. 17:22
 3/5 anonim válasza:

1. Vagyok

Ha ki van véve a kerék akkr forog ha legfogod a drivert?(hogy kattogjon)

Ha nem, akkor a csapágyazással van gond

2015. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Forog...de ha berakod rendesen a kereket akkor igy beszorul a driver es nem is racsnizik...
2015. máj. 20. 22:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kattog
2015. máj. 20. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!