Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek mennyit érhet ez...

Szerintetek mennyit érhet ez a váz? Lent a link

Figyelt kérdés

[link]

Amint látjátok tárcsafékes, a márkája lofty volt, én festettem át egy cégnél, ilyen műanyagos szerű festéket raktak rá, nagyon strapabíró. Nincs baja, nem rozsdásodik. A középső tag kb. 110-120mm-es lehet, értelem szerűen nem levegős. A villát ne számítsátok bele, egyébként olyan 7 éves lehet, és nem használtam pályán csak túrázgattam vele.



2015. ápr. 22. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kép alapján 20 Ft-ot nem adnék érte.

Hányas nyeregvázcső van benne? 28-as vagy még attól is vékonyabb??

Ráadásul a hegesztések is nagyon gagyinak tűnnek.

2015. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, más?
2015. ápr. 22. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
teszkó rugós vacak, 10-15ezerrel már jó vagy, én a helyedben szétszedném, a vázat leadnám vasnak, a többit meg megpróbálnám alkatrésznek eladni.
2015. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Nem lehet valami nagy oldalirányú merevsége. Azt a lapos keresztmetszetet nem bringához találták ki.

Én nem bíznám rá az életem.

Nem bántásból, de nagyon látszik, hogy ez nem egy profi váz. Geometriára igen, de konstrukcióra nagyon nem.

2015. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!