Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bringára lenne szükségem?

Milyen bringára lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Eddig BMX-em volt,de nem jött be teljesen, mert mostanában inkább kisebb-nagyobb túrákra megyek a barátaimmal.

A terep elég változékony, olykor nagyon sáros, de néha lejtőkön köves is. Szóval ehhez kéne valami kerékpár, ami hagy egy kis szabadságot (tudok rajta mozogni mint pl egy bmx-en), de jól bírja a terepet. Én egyelőre MTB dirt/freeride-ban gondolkoztam, de azzal meg főleg ugratni szoktak,szóval nem akarnám nem rendeltetésszerűen használni. A válaszokat előre is nagyon köszönöm :)



2015. márc. 7. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki egy 27,5-ös montit.
2015. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy egy 29-est :)
2015. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, bár nem igazán találtam semmit ezekről a montikról.
2015. márc. 8. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Túrázni dirt/freeride-ot azt ne. Sima montit, kisebb vázmérettel. Én nem vagyok a 26-os ellen sem, egy kisebb vázmérettel azzal még tudsz talán mutatványozni is. Egy 29-essel már kevésbé. A freeride is jó, ha vastag lábakat szeretnél :))
2015. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én egy alacsony építésű dirt bringát néznék.azok 26osak,de mivel viszonylag pici váz könnyű rajta mozogni és könnyű mozgatni.

és hanem ugrálsz az nem jelenti,hogy nem rendeltetés szerűen használod,ettől nem fog előbb elromlani.

2015. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!