Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ért valaki a biciklikhez?...

Ért valaki a biciklikhez? Hogyan kell kicserélni a defektes gumit?

Figyelt kérdés
Valószínűleg tüske ment bele,de se szerszámom se bicikli belsőm semmim van kb 1800Ft-om. Mit kéne tennem?
2014. nov. 18. 13:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ja igen és váltós a bicikli ( ilyen city) a hátsó kereke lett defektes.

Én egy 19 éves lány vagyok,nulla hozzáértéssel

2014. nov. 18. 13:08
 2/11 anonim ***** válasza:
Told el a legközelebbi biciklisboltig, ott kicserélik neked.
2014. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Vagy tedd azt, amit első írt, vagy ha nem, akkor mindenképpen kell venned belső gumit, vagy pedig egy gumijavító készletet, amiben van ragasztó, folt, csiszoló. Ha ez megvan, Youtube-on rá tudsz keresni, vannak ilyen tutorial-ok, én is néztem. :) Ha úgy sem megy, akkor segítek privátban. :)
2014. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Úgy értem, hogy privátban le tudom írni még részletesebbben lépésről-lépésre, ne érts félre, én is lány vagyok. :D
2014. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,bicikli szervíz nem fog vele foglalkozni nem egy jó minőségű szegény :/ de több pénz nem volt és ajándékba kaptam a papától. Ki lehet cserélni anélkül a hátsót,hogy szétszereljem?
2014. nov. 18. 13:28
 6/11 anonim ***** válasza:
nyugi, a belsődet kicserélik, akármilyen szar bringád van
2014. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A lyuk beragasztása megvan 3-500 Ft.-ból, ha pedig új belsőt vennél az 5-600 Ft.-ba kerül. De szerszámok és hozzáértés nélkül valószínüleg nem sikerülne. Ha elviszed egy hozzáértőhöz lehet megcsinálja az 1800-ból, mert nem kerül neki sokba egy defektes gumi cserélése/javítása.
2014. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én nem tudom ilyenek a mai bringa szervizesek, de mikor én nyomtam 20as éveim elején, én egy 19 éves lányt sem küldtem el, csak mert szar volt a biciklije... mostanra már sajnos nem ismerek fel egy 19 éves lányt mert ránézésre nem tudok különbséget tenni 13 és 20 között, így nem is foglalkozom azzal a korosztájjal :D, de keress fiatal szervizest, hidd el segíteni fog...
2014. nov. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem nem feltétlenül kell levenni a hátsó kereket, hogy kicseréld a belsőt. (Én még csak első kereket cseréltem.) Reggel megkérdezem apukámat, és megírom. :)
2014. nov. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na szóval nem kell levenni, de szerszám nélkül nem fog menni, minimum egy franciakulcs (villáskulcs) kell hozzá, ha nincs, akkor tényleg jobb, ha beviszed egy szervizbe.
2014. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!