Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen fajta bicikli a legjobb...

Milyen fajta bicikli a legjobb bmx, dirt vagy mountain bike?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 18:10
1 2
 1/15 Dobermann213 ***** válasza:
Mountain bike ;) Tapasztalat..Tesómnak UMF (dirt) van de nagyon rossz
2014. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És a bmx ?
2014. júl. 17. 18:13
 3/15 anonim ***** válasza:
mármint melyik márka a legjobb bmx ből, mtb ből és dirt ből, vagy bmx, mtb, dirt közül melyik a jobb?
2014. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy hogy melyik az alkalmasabb az utcai használatra és egy kis ménőzésre?
2014. júl. 17. 18:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Amiket én megnézek az a monti, talán a dirt. De annyi pénzed nincs, hogy a szememben "menő" cuccod legyen. :D
2014. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Milyen különbség van a bmx a dirt és a mountain bike között?

Össze hasonlítás szerűen?

2014. júl. 17. 20:02
 7/15 anonim ***** válasza:

a dirt az egy mtb alkategória... az, pedig, hogy melyik alkalmasabb utcai közlekedésre megválaszolhatatlan kérdés, eredendően egyik sem utcai közlekedésre való...

bmx el még a legbénábbak is megtanulhatnak néhány nagyon látványos főleg flatland alaptrükköt, de a hosszútávú bringázásokat el is felejtheted... én kerültem bmx-el balatont, de 1000* megbántam útközben... az értelmes dirt 1 sebességes és irgalmatlan kicsi az áttétel rajta, közlekedésre teljesen alkalmatlan, a mountain bike meg egy gyűjtő neve rengeteg kategóriájú kerékpárnak.

2014. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha rákeresnél magadtól, elég sok kérdésed megválaszolásra kerülne. Ha meg az elején kiírnád, hogy milyen szempontból, akkor sok értetlenkedés elkerülhető volna :) Ezek közül egyikkel sem kifejezetten utcán menőznek. Esetleg a bmx-szel. Ha már utcai menőzés, akkor nekem a triál biciklik jutnak eszembe.
2014. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És ezeknél a triál biciklik-nél vannak 26,24 felni méretek vagy ezeknél se számít a felniméret?
2014. júl. 18. 10:06
 10/15 Dobermann213 ***** válasza:
A bmx általában az ugratás,trükkökre való ;) Mountain bike ;)
2014. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!