Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Körbetekerném a velencei...

Körbetekerném a velencei tavat. Milyen hosszú az út?

Figyelt kérdés
Milyen cuccokat vigyek? Nem egyedül fogok menni hanem az egyik haverommal.

2014. júl. 12. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
fontos kérdés, hogy honnan indulnál... mert értelemszerűen ha Székesfehérvárról vagy Martonvásárból pl, akkor egy kulacs víz azt kész, ha meg Debrecenből, akkor egy túlélőfelszerelés...
2014. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

amúgy a velencei tó a bicikli úton végig 31km ha kisfaludra nem mentek, hanem pákozd dinnyés közt egyenesen átvágtok, akkor valamivel rövidebb...

Én Székesfehérvár déli csücskében lakom, nekem ajtótól ajtóig 55km, ez általában 2 óra nekem, 2 tókörrel is megvan 3 alatt.

egyenlőre nagyon jó minőségű a bicikliút, mivel, hogy új...

nem szoktam vinni semmit, még csak pótgumit meg ilyen faxságokat sem, teljesen feleslegesnek tartom, ha defektet kapnék, amit defektvédő lötyivel a gumiban aszfalton lehetetlennek tartok, akkor is hazaérnék mire leereszt, ha meg durdefekt... akkor max felülök egy vonatra, vagy hazavitetem magam valakivel, aki tud jönni kocsival... szfvár-velence 1 ezres benzinből megvan még egy benzinzabáló szörnyeteggel is...

2014. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah meg még anyi, hogy ha jót akartok, akkor az óramutató járásával megeggyező irányban kerüljétek, nekem több éves tapasztalatom, hogy az a kellemesebb kör, ugyanis így pákozd sukoró közt meg kell mászni egy kegyetlen meredek 100méteres emelkedőt(annyira nem vészes csak túlzok) aztán legurulni olyan 1.5-2km-t viszont a másik irányban 1.5-2km-t másztok felfele, 100méter féket markoló ugyanis beláthatatlan a kanyar lejtőért...
2014. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából a nyaralón leszünk ami kb bicóval a velencei tó-ig 10 perc szóval...
2014. júl. 15. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!