Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért van egy púp a külső...

Miért van egy púp a külső gumimon?

Figyelt kérdés
teljesen új a gumi és a szelepnél van egy púp. hogyan tüntethetem el?
2014. jún. 30. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

a külsőnek semmi köze a szelephez.

szarul van szerelve.

2014. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy hogy szarul ? valami gyürődés lehet a belsőnek vagy nem illeszkedik rendesen?
2014. jún. 30. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet kideríteni. Nekem akkor púposodott, amikor a hulladék külsőben 3000 km után már szétfeslett a szövet. Ha vadiúj külső produkálja ezt és nincs túlfújva, akkor az gyári hibás.
2014. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most vagy sz4rul tetted be a tömlőt és/vagy a köpenyt is, és a köpeny pereme ugrott ki, vagy akármilyen új, kipuklisodott, mint a régi kosárlabda (biztos láttál már ilyet), akkor viszont kuka.
2014. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy képet azért mutathatnál, sokkal könnyebb lenne (legalábbis nekem)
2014. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hali! meg volt a hiba. ahogy a szelep rá van foltozva a gumira, na arra ráfeküdt a külső gumi. egész egyszerűen nem nyomtam bele rendesen a külsőbe. azért köszi a válaszokat.
2014. júl. 6. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
tehát szarul volt szerelve...
2014. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!