Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek egy KENZEL...

Mi a véleményetek egy KENZEL SHADE BX DISC mountain bike-ról?

Figyelt kérdés
Megláttam egy biciklis oldalon és beleszerettem :D Nekem nagyon tetszik, és elég jónak tűnik..az ára 1199 lei, ami forintban kb 850.000 lehet. Mi a véleményetek? Aszfaltra és terepre is használnám. Szerintetek? Itt a bicó: [link]

2014. jún. 25. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

850.000 helyett inkább 85.000, gondolom elgépelted:)

Teljesen belépő szintű bringa, a márkáról sosem hallottam.

Szerintem ugyanezért az árért inkább vegyél nevesebb gépet, felszereltségben azok is kb ugyanilyenek.

Csak könnyed terepen (meg aszfalton) célszerű használni, döngölt földúton, murvával szórt sima erdészeti úton. Gyökeres, köves, sziklás emelkedők és lejtők kb kizárva, szó szerint széthajtanád.

2014. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és valóban elgépeltem az árat :D Amúgy ilyen nagyon gyökeres, köves terepen nem használnám csak aszfalton meg ilyen sima földúton :)
2014. jún. 27. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!