Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mik a vélemények a Mali márkáról?

Mik a vélemények a Mali márkáról?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy mali biciklit es kíváncsi vagyok Mik a tapasztalatok.
2014. jún. 7. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:

A mali az egy olcsó magyar márka. nem rosszak a bringáik, de nem is túl jók. Én mali duke-ot hajtok, alapból ez egy fixi.


az összeszerelése elég "harmatos" volt, túlfeszített lánc, nem meghúzott kontraanya, amik csak az első nap kiderültek. az alu hajtókar szép, csak kár, hogy 1 hónap után kitökösödött, lehetett cserélni. A gumik koptak, mint állat, 2 hónapot bírt a hátsó, de hát ez nem a konstrukció hibája, ilyen a fixizés. a kedvencem a noname felniszalag volt, ami 5 bart bírt, mig a kerekek 9et. szal felfújtam a kereket faszára, aztán felrobbant egy óra múlva. szal tettem rá egy normális felniszalagot pluszba.


de amúgy ezeket leszámítva nem rossz. csak mivel ez egy olcsó bringa, ezekre az apróságokra nem figyelnek.

2014. jún. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!