Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Német Abus vagy az Amerikai...

A Német Abus vagy az Amerikai Kryptonite a jobb?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 21:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Oké. Hosszas-hosszas összemérések és hasonlítgatások után megtaláltam a megfelelő lakatot. Legalábbis remélem, hogy meg fog felelni. Abus Bordo 6000 mellett voksoltam. Ár/érték arányban, specifikációk és visszajelzések alapján ez a favorit. Bevallom nagyon csábító volt az is, hogy "összecsukható" és így sok helyet spórolok emiatt kellemesebb a szállítása is. Abus márka! Ami talán még egy kicsit elrettentő is lehet a tolvajnak (és nekem sem mindegy). A 6500-as nem nyújt szerintem annyival több védelmet, amennyivel drágább az ára. Ha ezt elviszik akkor a 6500-at is. Kombinálom még egyszerűbb sodrony lakattal is. Egyedül még az a kérdés, hogy fehér vagy piros színben rendeljem. De a piros valószínűbb mert az nem sárgul be, ahogy a fehér szín szokott és kevésbé látszik rajta a kosz. Végül: Az ára elég borsos de egyszer akarok lakatot venni.
2014. máj. 25. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!