Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Olcsó jó hátsó váltót keresek...

Olcsó jó hátsó váltót keresek max 15 ezerért városra és terepre. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most egy régebbi Shimano Acera váltóm van ami alig feszíti a láncot és terhelés alatt nem nagyon szeret váltani ezért új vagy akár jó használt váltót szeretnék venni lehetőleg olyat ami durva terepen is jól feszíti a láncot. De hallotam még a lánfeszítőről is ez mennyire lenne jó a feszítésre?

2014. máj. 10. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hány sebességes, milyen vázhoz milyen felfogatással?
2014. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg talán vehetnél egy komplett hajtást is ha régi. Ha kopott, akkor akármilyen űberfasza váltót veszel, azzal sem fog normálisan váltani.
2014. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy ha jól tudom 2004-es nakamura cliff hammer vázas biciklim van minden eredeti állapotában van rajta kivéve a racsnit és a láncot. 3x8 sebességes de az első váltóval is van valami szerintem régi a bowden és emiatt nem vált le 1 be és 3-as ba se nagyon akar. A hátsó váltóval meg minden rendben csak nem feszíti már a láncot rendesen (gondolom már régi) és terhelés alatt nagyon rosszul vált. Felfogatást nem tudom nem értek annyira biciklikhez.
2014. máj. 11. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd el szervizbe ha nem értesz hozzá, ott majd segítenek. Jobban jársz, mint ha nem hozzáértőként állnál neki.
2014. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!