Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az első teleszkóp első fék...

Az első teleszkóp első fék használatánál mozog, mi a baj?

Figyelt kérdés

A képen próbáltam ábrázolni, hogy hogyan mozog a teleszkóp, ugyanis ilyen bringám van... bár eddig több munka volt vele, mint amennyit ér, de hát kínai... hátsó, majd első váltócsere Shimano-ra (váltókarokkal együtt, mert nem értek semmit, visszaugrott); lánccsere, mert az eredeti kinyúlt..

Most az első teleszkóp következik, és lassan a hajtókar is, mert az is kezd kattogni...


Szóval, itt a kép, mit lehet vele csinálni?


[link]


És egy másik kérdés: a teleszkóp erősségén szeretnénk állítani, és a cső legalján van egy csavar, amit sehogy sem tudunk elérni, mert nincs elég hosszú csavarkulcsunk. Ötletek?



2014. ápr. 28. 21:12
1 2
 11/11 anonim válasza:
nekem bulls cross bike 1 em van és ugyan ez a problémám beadtam szervízbe de semmit nem csináltak vele de gondollom észre vették fogggalmam sincs hogy mitöl van am új a bicikli 140 ezerért
2014. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!