Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet -e meg kapni az "oreg",...

Lehet -e meg kapni az "oreg", regi fajta orszaguti bringakhoz uj kereket es nagyjabol mennyiert?

Figyelt kérdés
A meret: 27 x 1/4 Rims. Tehat ez nem a mostani modern szabvany, hanem meg a regi. Nagyon jok a regi orszaguti bringak, viszont van egy egyertelmuen gyenge pontjuk, a kerek.

2014. febr. 28. 01:30
 1/7 Alex Fly ***** válasza:
A régi 27" kerék helyett (630 mm átmérő) nyugodtan vehetsz mai szabványos 28"-osat (622 mm átmérő). A legtöbb féknél nem jelent pro
2014. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alex Fly ***** válasza:

folyt.: ...problémát az a kb. 4 mm, amennyivel lejjebb kerülnek a pofák.


(mobil billentyűzet, sry)

2014. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oke ezt ertem, de ha en direkt regi fajta kereket akarok venni? Igazabol lattam mar ilyen regi bringat az uj szabvanyu kerekkel "megtuningolva", nem is hinned mennyire latszik, hogy nem a hozza illo kerek van a vaz alatt.
2014. febr. 28. 16:04
 4/7 Dreigang ***** válasza:

32-esben azért előfordul (éppen tegnap pakolgattam régieket ebben a méretben:):

[link]

2014. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdező nem gumira gondolt, hanem kerékre (tehát felni+agy+küllők, összefűzve). Kb. 5000 Ft egy kerék, de hol kapható, hol nem.

Első van most az ebikeon:

[link]


Hátsó is lenne ugyanebből, de elfogyott:

[link]

2014. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Mint írtam, az öreg vázakhoz is a 28-as kereket lehet kapni. Elfekvőben hozzá lehet még jutni 27-esekhez is, de azzal csak szívás van. És ha újat veszel, akkor is a kerék marad a gyenge pontjuk: legfőképpen egész egyszerűen azért, mert ebben a méretben már nem létezik minőségi termék. A másik ok az alkatrészellátottság: néhány gyártó készít 1-2 fajta külsőt ilyen méretben, de választékról nem beszélhetünk. És mivel igény sincs rá, így a beszerezhetősége is kérdéses. És sokszor maguk a gyártók is szerelték ugyanazt a vázat 27-es és 28-as kerékkel is...
2014. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akad azért erre-arra: [link]
2015. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!