Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy kell levenni a biciklilán...

Hogy kell levenni a bicikliláncot?

Figyelt kérdés

Rozsdás és recseg, levéve akarom megtisztítani. Fejjel lefele fordítottam a bicajt, és próbálnám a felső fogaskerekekről a láncot leakasztani, de nem megy. Hogy mozgassam? A pedált tekerem közben, amúgy kontrafékes.

Vagy kétszer felrakni sikerült már, mikor leesett, de nem segít abban, hogy most a fordítottját csináljam.



2014. febr. 22. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van rajta egy patentszem és azt kell szétpattintani és utána szét lehet szedni.

Azt keresd meg.

2014. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha, azt látom, hogy van két szem, amit egy plusz rátét köt össze. kicsit megpiszkáltam késsel az alátét alatt, meg az egyik szemet, de nem érzem, hogy mozdulna.
2014. febr. 22. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Patentszem kiszedő kell hozzá. Kitolod vele a stiftet és kifűzöd, majd vissza.
2014. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen a patentszem.

Ezt a típust egy jó fogóval meg csavarhúzóval szét lehet nyitni.

DE NEM KÉSSEL HANEM SZERSZÁM KELL HOZZÁ!!!


[link]

2014. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

erre gondolsz? [link]

sajnos nem értem, amit mondasz, ez is alányúlós eszköznek tűnik nekem, mint a kés, nem kitolósnak. azt hittem, hogy most egyedül nekifogok, és megcsinálom:(

arra gondoltam, hogy visszamegyek a szervizbe, ahol vettem, hogy egyszer mutassák meg, hogy kell... vagy hülyeség?

és nem ott venném meg, mert ott minden drága. mármint a kiszedőt. tudtok más helyet, ahol megvehetném? általános barkácsbolt vagy ilyesmi.


köszönöm, hogy válaszoltatok, jó, hogy halad az ügy.

2014. febr. 22. 16:09
 6/7 A kérdező kommentje:

igen, ilyen.


valaki ismerőstől akkor kérek mutogatós segítséget is, ilyen szerszámaim nincsenek. de olvastam, hogy rendszeresen le kéne venni, úgyhogy meg akarom tanulni.


köszi!

2014. febr. 22. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:

b4szki, nehogy rákeress jútyúbon. nincs fenn kismillió bringásvideó.


amúgy meg ne legyél ostoba senkiházi barom. szerinted a szervízben majd ingyen kinyalják a popolódat, amikor te nem is akarsz náluk vásárolni? hol élsz te vazze?

2014. febr. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!