Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Kenda az jó minőségű kerékpá...

A Kenda az jó minőségű kerékpárgumikat gyárt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem..pálda okan a kenda k177 kulso brutto 490ft nagykeraron...de majd mindeik 1000ft korul van..

szerinted egy 4-800ft-ert eloallitott gumi minosegi lehet????

inkabb sporolj conti vagy schwalbe kulsore

2014. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy régi Kenda külsőm, kb 7 éve használom és már akkor használt volt, sok ezer kilométer és semmi baja. Kb félváslott. A Klaw XT-ből már kettőt is lejártam hátsó gumiként, mindkettővel 3-4000km-t. Nem volt baj velük, egész jól tapadtak és alig volt defektem velük, míg le nem koptak... aztán elég volt kavicsot mutatni neki és defektes lett. Szerintem az árukhoz képest egész jó gumik.
2014. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a fiximen volt olyan kenda gumim, ami 3 hetet húzta... mondjuk arra direkt veszem a vacakot.
2014. jan. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem eddig nem volt vele bajom, viszont a schwalbet nem ajánlom. a continental még elmegy, illetve mischelin volt.


a defektgátlósok sem érnek smemit királydinnye ellen.

2014. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Continental elmegy? Egy vagyonba kerülnek a kerékpárgumijaik, tízezer meg húszezer lenne egy bringára valót venni belőlük.
2014. jan. 31. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
királydinnye ellen nem sok minden véd, csak, ha nem mész bele...
2014. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!