Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 50/34-es outi hajtáshoz ki...

BekeN kérdése:

50/34-es outi hajtáshoz ki milyen 10-es fogsort ajánl?

Figyelt kérdés
A közelben vannak hegyes/dombos részek is és sík részek is. Csak, hogy mi a táj adottsága a közelben.

2014. jan. 21. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

mennyre hegyes/dombos és te milyen erőben vagy/leszel és mi a célod?

mert ez is befolyásolja a választást.

2014. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom campyd van, ha sh lenne azt mondanam 11-21 magyqarorszagon mindenre eleg, de campybol eleg gyer a kinalat, igy 11-23marad...mennyire vagy edzett?, mert ha meg nem nagyon akkor 11-25ig is elmehetsz, annal nagyobbnal mar rosszak a fogkiosztasok, es felesleges is
2014. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Többnyire a Vèrtesben montizok már 5 éve. 2x mecsináltam a Balaton maratont montival. Szóval nem idegen a tekerés, csak ez lesz az első komolyabb outis évem

lesz ez.

Ahol tekerek majd többet, az a Vértes és Győr környéke. Idén elsőnek indulnék outival a Pelson.

Ja és Shimano rendszerem van.

2014. jan. 22. 06:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy én mennyire utálok telefonról írni. Elnézést a hibákért!
2014. jan. 22. 06:10
 5/8 anonim ***** válasza:

csak kereso szokrol asszocialtam a campyra..:D

11-21et siman bevallalhatod ha talalsz, ha meg nem akkor a hagyományos 11-23t, en meg nemreg 53-39es hajtassal 11-23al nyomtam vegig...

2014. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:

Talán off, de elsősorban inkább egy első hajtás váltás kellene, a fentebb említett 53-39 első áttétel jobb outira.

Akkor egy 12-23 sorral letudhatsz mindent.

És nem mellesleg a nagyobb fogaskerekeken kisebb a láncterhelés, tehát a lánc élettartama növekedne vele.

2014. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hat hajtasvaltas nem olcso (hiszen 130 helyett 110es lyukkorrel van, tanyercsere nem egyszeru), plane hogy kell masik e valto is...

egyebkent compact magyarhonba nem hulyeseg csak a 2tanyer kozti hatalmas fogszamvaltast kell megszokni, de ha egyszerre kezeled az e-h valtot (tiagra felett ez nem okozhat problemat) akkor boven jo:D

2014. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát a hajtás marad, szóval a fogsor ami még lóg a levegőben. Én 11-25 ös sorra gondoltam. Mivel nem csak sík úton, hanem dombos viszonyok közt megyek vele. Na meg nem az első hely a cél a számomra. Az outizàs/tekerés a fő csapásirányom.
2014. jan. 26. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!