Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ez mar jó?

Szerintetek ez mar jó?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok nagyon szeretek bringazni 2013 évben 2500 km-et mentem szerintetek ez mar jó?

2014. jan. 15. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hol. Országúton, terepen....
2014. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Terepen es azfalton is van egy jó mtb biciklim nagyon jol megy.
2014. jan. 15. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, indulj túrákon, maratonokon:)
2014. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy haladó korodbeli versenyzőnek ez a 2 havi kilométere. De csak így tovább! Nem szabad feladni és még lehet belőled valaki :)
2014. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Versenyezni nem szoktam de idösebb barataimal szoktunk bringázni.

De azert versenyezni is szeretnék.

2014. jan. 16. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:

nem az igazi,ezzel versenyen ne indulj.

én versenyzek,és heti 500km-et nyomok...de így is csak közepes vagyok.

2014. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Örülök neki de sajnos ahhoz hogy versenyezz, kell egy rakat pénz amit a biciklire és a felszerelésre kell költened, mert lehetsz Lance Armstrong szintű kondícióban, ha egy versenyen egy alig 100-150 ezres bringával megjelensz körberöhögnek. Olcsóbb tétel a kerékpáros ruházat, 20-30 ezertől indul, ha versenyre elmész egy Hervisben vagy Decathlonban vásárolt, vagy turkált cuccban szintén körberöhögnek.


Érdemes keresned egy kerékpáros klubot, ott vannak újgazdagok akikkel ha sikerült összehaverkodni, protekcióval megoldják a problémáid és remélhetőleg elkezdhetsz versenyezni. Ott ha szép a biciklid és jól áll rajtad a ruha (fotókon is jól mutatsz), és nem bénázol hanem határozottan célba érsz (erős középmezőny is elég) akkor már szponzorokat is szerezhetsz, de ez is kapcsolatfüggő. Ha nagyon bunkózol és lenézel mindenkit, vagy a helyi menők szemében szálka vagy, hiába végzel első helyen nem tudsz szponzort találni.


De ez is olyan mint az összes többi profi sportágazat, kapcsolatokon múlik minden.

2014. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Előző, ja te azért nem indulnál versenyen mert körberöhögnek? Én azt hittem azért kell versenyezni mert az boldoggá tesz, na de kinek mi.


Kérdező mehetsz versenyezni egy 50 ezres bringával is ha jól érzed magad (persze jó eredményre ne számíts)

2014. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
Csak munkábajárásbq fél év alatt tekerek ennyit... 2500 km egy év alatt napi 7 km-re jön ki, ami nem egy nagy távolság... De kezdetnek nem rossz.
2014. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!