Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kormányt ajánlanátok...

Milyen kormányt ajánlanátok biciklire, ha kímélni kell a csuklómat?

Figyelt kérdés

Van egy trekking bringám, amit tavasszal szeretnék majd használni, de volt egy kézműtétem, műtötték a csuklómat és nem támaszkodhatok rá, plusz az sem jó, ha rázza valami, emiatt a normál kerékpár kormány teljesen kilőve, kb 3 perc alatt fájdul meg a kezem tőle és utána napokig rossz.

Arra gondoltam, hogy van valami olyan kormányszarv-féle, amin nem támaszkodok a kezemmel, csuklómmal, hanem mintegy ráfekszek és alkarból/könyökből kormányozok. Mondjuk nem tudom, hogy ez mennyire fogja rázni.

Nem vagyok nagy bringás, létezik ilyen? Mit érdemes nézni, keresni?

Sokat nem akarok rá szánni, főleg ha nem jön be, ne maradjon a nyakamon. Első az egészség.



2014. jan. 14. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
régi parasztbike-on aminek ez a visszakanyarodó kormánya van, azon nagyapám egyenes háttal ült és egyáltalán nem támaszkodott a kormányra.
2014. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezekre vess egy pillantást. (Ugye az úszás után kímélik a kart.) Viszont előre nézni lehet hogy kényelmetlen, a rázkódást meg nem csökkenti. Ha nincsenek jó és forgalmatlan utak a közelben akkor szerintem ne veszélyeztesd magad ilyennel, válassz másik sportot.


Ha bővebb lenne a keret a fekvőbringa is szóba jöhetne (párszázezer), elvileg kényelmes.

2014. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
volt szerencsém próbálni fekvõ bringát, én simán el tudnék aludni rajta annyira kényelmes:)
2014. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aha, triatlon kormány, ez a jó szó, erre gondoltam én is.


Igen, általában más sport van, futok és túrázok leginkább, de azért érdekelne a bringa max egy keresztedzés erejéig.


Fekvőbringa stimm, van is egy házi építésűm, de városban pl nem túl jó.

2014. jan. 14. 14:21
 5/5 anonim válasza:
Olyan kormány, amivel nem kell a kormányra támaszkodni, de az is nagyon segít, hogyha beállíttatod az első teleszkópot.
2014. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!