Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Írnátok pár tanácsot, szempont...

Írnátok pár tanácsot, szempontot, amiket figyelembe kell venni szobabicikli vásárlásánál?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést, mert millió fajta van, az egészen olcsótól a csillagos égig, és megmondom őszintén tanácstalan vagyok. A hidegebb téli hónapokban szeretnék otthon végezhető kardió mozgást végezni, így a szobabiciklire gondoltam.
2014. jan. 2. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szobabicigli kozelsem ugyan az mint a rendes bicigli.edd a faratsagot es rendes biciglit vegye es azzal sportolj
2014. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre felé nem igazán szokták takarítani az utakat, szóval hóesés után nem nagyon szeretnék biciklizni, pláne, ha még le is tapossák;) Írtam, hogy a hidegebb téli hónapokra szeretnék valami otthon végezhető kardiót. Amint jön a jó idő, cipő fel és irány futni.
2014. jan. 2. 09:45
 3/5 kovpet ***** válasza:

Én egy olcsó, használt, gagyi szalagfékessel fogytam le. Valami 3 ezerért vettem anno egy sráctól a neten.


De azért ha újat veszel, akkor ne szalagfékes legyen, mert az hangos. Az sem baj, ha kényelmes, de ezt csak úgy tudod meg, ha ráülsz. Meg az sem baj, ha tartós, de ez meg csak a használat közben derül ki.


Én nem vennék túl drágát.

2014. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is, és Sperseus, aki rendszeres válaszoló itt mindketten, szintén olcsó vaterás szallagfékessel kezdtük a fogyikúránkat amúgy unokaöcsém...

ő sokminden mást is csinál, én 25+kg ot csak ezzel adtam le... szobabiciklinál tökmindegy a márka, kivitel stb, nem atomtudomány felülsz és tekered... amúgy a szallagfékesek hangosabbak, sőt az enyém egy idő után elkezdett nyikorogni és rezonálni, ezért váltottam először olcsó vacak mágnesfékesre, majd mivel az nekem alacsony volt szétszereltem és abból, + egy kempingből egy hegesztő segítségével csináltam egy 2méteres emberre méretezettet...

2014. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
háháá csá Peti!!
2014. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!