Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vegyek?...

Milyen kerékpárt vegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy milyen kerékpárt ajánlanátok száz-százhúsz ezer forint értékben? Főként erdőben és főúton használnám, de semmi komolyabb dologra, csupán hobbi.

Lehetőleg újat szeretnék.


A válaszokat előre is köszönöm!


2013. nov. 20. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Merevvázas trekkinget vennék, a teleszkóp ebben a felhasználási és árkategóriában felesleges. Mindenképp bringaboltban vedd, ott hozzáértő eladók vannak és a beállításában is segítenek. Az árba számítsd bele a KRESZ szerinti kiegészítőket (lámpák, prizmák, küllőprizma, csengő, fényvisszaverő ruházat), és a túrázáshoz általában javasolt kellékeket (kulacs/tartó, pumpa, defektjavító, tartalék belső, nyereg- vagy váztáska).
2013. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*szerszámkészlet, azt kifelejtettem.
2013. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Igazából konkrét kerékpár érdekelt volna.

Eddig is biciklizgettem, a Kresz szerinti kiegészítők kevésbé érdekelnek, mivel úton nem igazán használnám, így nincs ki megállítson.


Találtam egyet ami szimpatikus, viszont nem tudom, hogy ide belinkelhetem-e, úgyhogy elküldöm privátban.

Erről mi a véleményed?

2013. nov. 21. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél már idióta. A kérdésben még úgy szerepelt, hogy erdőben és úton. Az úton meg mindig lesz, aki megállítson. Időnként az erdőben is. Mondjuk úgy, hogy nem lát és beléd megy vagy eléd áll. Fájni fog, főleg ha utána még ki is hoznak hibásnak.


A Merida Matts ilyen felhasználásra jó, népszerű modell.

2013. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

100-120ert nemnagyon kapsz jo uj bicot..

lesz rajta csillapitas nelkuli rugos telo (xcm es tarsai), egy acera h.valto parasztvakitasnak esmenetes hatso agy..:D

ja..es a preselt-szegecselt aceltanyeros hajtas..:D


egyebkent a meridak tornek mint a ropi...max 3-4ev aztan kuka..

nalunk 6 torott merida is jart az even pedig nem is foglalkozunk veluk, akkor mi lehet a merida szakkereskedesekben??...:D

Nekem roadrace880asom volt, es pont 3evesen bal lancvilla-kozepcsapihaz talalkozasnal megrepedt..kosz szepen merida..:D

2013. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hoppá, most látom, hogy elírtam. Nem főúton, hanem föld úton szeretném használni.
2013. nov. 21. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!