Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Enyhe nyolcas van az országúti...

Enyhe nyolcas van az országútim hátsó kerekébe. Ki lehet centríroztatni? Akkor teljesen ki megy belőle a 8as vagy vegyek új felnit?

Figyelt kérdés
kb. mennyi egy cenrtírozás?
2013. szept. 25. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
800-1000Ft? Nem hinném, hogy több. Én egyszer annyira tönkre vágtam az országútim hátsó kerekét a városban, hogy már a fékpofákat súrolta, de durván. Aztán kicentírozták, meg kicseréltek két törött küllőt és úgy sem kellett csillagászati árakat fizetnem.
2013. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezres kb. akkor kilehet ha jók a küllők,de ha már elvan rohadva a küllő vége ,akkor nem tudják,mert ahogy elkezdi húzni,eltörik.
2013. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nem, uj kerek kell..meg kozepcsapagy..attol szokott 8as lenni a kerekben
2013. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg lehet csináltatni. Olyan ezres körül van.
2013. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 8-as sima ügy, te is nekiállhatsz, nem kell minden szirszar miatt a műhelyhez kötődni. A tojás már nem jön ki szükségszerűen.
2013. szept. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dreigang ***** válasza:

+ 1.

Vehetsz egy küllőkulcsot, és meg lehet próbálni.

Praktikusan maradjon a kerék a villában, így egyből le lehet ellenőrizni, hogy merre csavarodik, ha tekered az anyákat.

2013. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem a héten eltört egy küllőm kiállásnál. Akkora nyolcas lett benne hogy csak szétállított fékkel tudtam hazabicegni.

600 ft volt és tökéletes.

2013. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!