Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a különbség egy running...

Mi a különbség egy running felső és egy hosszúujjas bikefelső közt?

Figyelt kérdés

Hosszú ujjas bike mezt akartam venni. Méregdrága volt (Hervis). Erre látom, ott vannak outdoor / running felsők, pl. ez is:


[link]


Kérdezem: miben rosszabb ez (a leírást olvasva) mint egy bike felső? Egyáltalán más bármiben is? ld. lélegző anyag stb Mert az ára épp a negyede (se)?


Köszönöm


2013. szept. 2. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

- kerekparos oltozek szabasa igazodik a bringas testartasahoz, ergo a hatresz a dereknal hosszabb


- kerekparos ruha testhezallo, elkerulendo a folosleges legellenallast es a kenyelmetlen gyurodeseket


- kerekparos mez hatuljan vannak zsebek, hogy az aprosagokat legyen hova tenni az ut kozben es onnan konnyu legyen az elovetel is


- kerekparos ruha vegeinel (derekresz, ujjaknal) a ruha felcsuszasa ellen tapado reteg talalhato


- kerekparos ruha anyaga nem csak lelegzik, hanem az izzadtsagot kivezeti a ruha kulso felszinere, ahonnan a nedvesseg hamar elparologhat


Uszkve, kvazi, ergo mindent egybeveve: a kerekparos ruha teljesen mas, mint a tobbi technikai oltozek :)

2013. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a fenti kritériumok összessége (kivéve a hátsó zseb) igaz a running mezre is!
2013. szept. 3. 11:34
 3/8 A kérdező kommentje:

summa summarum: teljesen már-hát én az áron kívül nagyon semmi különbséget nem találok.


kerekparos ruha teljesen mas, mint a tobbi technikai oltozek

2013. szept. 3. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
jobb ha beletorodsz...ez az igazsag. Nem talaltad fel a spanyolviaszt es kar fikazni minden mast. Ha futofelsoben akarsz kerekparozni, mert az olcsobb, akkor tedd azt. Ennyi.
2013. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat akkor kedves kerdezo: ez a szar, amit valami szuper felsonek akarnal felmagasztalni az ara miatt, egy rakas trutyi :)


Nem testhezallo, nem vezeti az izzadtsagot sehova ... egy sima, egyszeruen meleg felso es nem tobb muszalbol.


Majd keress egy normalis kerekparos felsot, olvasd el a leirasokat es a csodalkozason tul ... keress jobban fizeto allast, mert ez a lepukkant stilusu gondolkodas a kozepkorba vezet.


Baratilag mondtam! :)

2013. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a mostani allasom nem allas hanem hivatas,bar te nyilvan keptelen lennel felfogni a kulonbseget. tudod en olyan munkat vegzek amit akar ingyen is csinalnek szamodra ez biztos felfoghatatlan. kepzeld,mentos vagyok es szeretem es nem hagyom ott pedig mehetnek magankorhazba 5x annyiert. na most mit szolsz? vagy kulfoldre akar 10x annyiert de nem megyek inkabb mentozok havi netto 90ert. na agyad eldobtad?
2013. szept. 3. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
nem.
2013. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon dicseretes amit irsz, de akkor bringazz mentos felsoben :)
2013. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!