Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen tárcsafék adapter kell...

Milyen tárcsafék adapter kell egy Marzocchi Monster villához? (PM ez eddig rendben, de mégis milyen? Képet ha lehet küldjetek róla köszi)

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mien PM??

csak Pm meg IS van..neked PM kell..kesz ennyi...

feket meg talaljuk ki miened van....ha pmvilla pm fek 160as tarcsaval akkor adapter nelkul felrakhatod csak a felgomb alaku alatetekkel....ha 180as tarcsa akkor pm-pm160-180. ha 203as tarcsa akkor pm-pm160-203....ha is a feked akkor 160ashoz is kell pm-is160-160, pm-is 160-180, pm-is 160-203stb stb

2013. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást ezt eddig én is tudtam..értelmezd a kérdést azt kérdeztem milyen adapter (mert azt tudom,h pm),mert pl az elöző boxxer wc villámhoz egy nagyon vastag adapter kellett...ezért kérdezem,h ehhez is valami "spéci" adapter kell vagy egy normál 203-as pm adapter?
2013. aug. 13. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!