Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Használtan vettem bicajt,...

Használtan vettem bicajt, amin a gumi cserés. Schwalbe v Continental?

Figyelt kérdés

Most Cont.contact van rajta.Az oldalán repedezett,emiatt gondolom,h cserélni kellene.A hátsó elég kopott is,az elsőn viszont még recés a minta felülete.Emiatt elbizonytalanodtam a minőséggel kapcs.,csakhogy több helyen is ezt a két márkát dicsérik.Lehet,hogy öreg a gumi és ezért ilyen repedezett a kevésbé kopott?

Na mindegy,szóval tanácsot kérnék,hogy milyen guit vegyek,ha aszfalton,és kavicson is szeretném használni,hátam mögött egy gyerkőccel.

Köszi előre is!!


2013. júl. 31. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Maxxis Minion DH triple compound
2013. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

schwalbe...

sok conti megfordult alattam, es mindeikkel szivtam..4honap utan szetrepedeztek, 4bol 3 szalszakadasos lett stb...

2013. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont forditott a velemenyem, nalam a Continental jott be es csak a potkereken van Schwalbe.
2013. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

contibol csak supersportplus, grand prix es sport contact-al voltak tapasztalataim (mind rossz)

schwalbebol pedig lugano, ultremo r, ultremo aqua, crazy bob es marathon plus amiket hajtottam, es mind pozitiv..:D

de baromi sok tipus van meg ezeken kivul..:(

kinek mi jon be...

2013. aug. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell most ez a szakmai vita :) Felsorolt Schwalble-k inkabb versenygumik ... de a kerdes arrol szolt, hogy hatam mogott egy gyerkoccel ... nem akarom kotni az ebet a karohoz, de a Continental GrandPrix guminal nem kell jobb.
2013. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha egy 20ezres versenygumi xar, akkor egy 4ezres varosi kopeny szerinted jo lesz???????
2013. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezert irtamhogy schwalbe jo..meg a varosi occsobb gumijai se gagyik

de continal azert ha a full race kategorias gumija xar akkor az occso varosi se lesz jo vetel

2013. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,h írtatok!Ma tesszük fel az új Schwalbe gumikat,és a döntés oka az volt,h sok helyen olvastam,h panaszkodtak Conti. repedésekre.
2013. aug. 5. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!