Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 5 sebességes racsnira 6-7...

5 sebességes racsnira 6-7 seb. -es váltó?

Figyelt kérdés
Akarok a biciklire egy váltót, de azt írja hogy 6-7 sebességes rendszerekhez, de a hátsó kerekemen 5-ös racsni van. Feltehetem rá a váltót? Működni fog vele?

2013. júl. 6. 13:30
 1/4 anonim válasza:
lehet működne. végállító csavaron ha állítasz ha tudsz annyit akkor működhet. nekem 6 os váltó volt 7es racsnihoz és így tudtam megcsinálni.
2013. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad volt ! Köszönöm a gyors választ, lassan megnézem élesbe is ! :D
2013. júl. 6. 16:04
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
5 sebesség -akkor valószínűnek tartom, hogy nem indexes rendszer. Ebben az esetben minden további nélkül működnie kell. Használtam én már 6-7 sebességes váltót négyfokozatú rendszerhez...
2013. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos működik, jeleneg is 6 sebességes váltót használok 6-os racsnira, csak egy kis bibi hogy a váltókar 5 sebességes. Ráadásul országútiba dobtam montis váltót és így is jó.
2016. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!