Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van ilyen csomagtartó kerékpárra?

Van ilyen csomagtartó kerékpárra?

Figyelt kérdés

Elég sokat kerékpározok, de nyaranta kétszer megyek olyan túrára, ahol viszonylag sok csomagot is magammal cipelek(sátor, polifom, egy hétre ruha..).

Találtam egy vázat, ezt: [link]

Meg is vettem, elég jókat is írnak róla, árban is kedvezően jutottam hozzá. A gondom most csak az, hogy nincs a "hátsó villán" oldalt két lyuk, ahova a tipikus csomagtartót rögzíthetném. Kérdésem tehát az, hogy van-e külön olyan csomagtartó, amit a kerekekre kell rögzíteni, plussz esetleg a sárhányó menetéhez, vagy valahova máshová..?


2013. júl. 1. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami kis bilincset csak ki tudsz találni a villaszárakra vagy a gyorszár alá, több fantáziát...
2013. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ki tudok, hidd el, van fantáziám, de a kérdés nem az volt, hogy oda tudok-e szerkeszteni valahogy egyet, hanem az, hogy van-e olyan, amit alapból így gyártanak, hogy nem azt az oldalsó két lyukat használja.:) Erre tudsz-e konkrét példát linkelni..?
2013. júl. 1. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!