Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Városok között hogyan bringázz...

Városok között hogyan bringázzak, ha nincs kerékpár út mindenhol?

Figyelt kérdés
Ha például Szolnokról akarnék Szajol-Törökszentmiklós irányába tekerni nem tudnék, mert arra csak autópálya visz. Ilyenkor hogy tudnék mégis arra menni?

2013. jún. 11. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy. Vagy mész kerülőúton, vagy földúton ha találsz. Különben is ha ennyire lusta vagy járj autóval, mégis milyen biciklis az, aki nyavajog pár km kerülő miatt...
2013. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Autópálya aligha, mivel Szolnokon nincs autópálya. Amúgy meg a 4-es úttól északra van egy út ahol tudsz menni cangával.
2013. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lustaság, csupán még nem volt alkalmam felfedezni a kerülőutakat a városkörül, így nem tudom merre vannak.
2013. jún. 11. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Dede, Szolnokról pont kit tudsz menni Szajolba, onnan tovább Tiszapüspökibe, majd át tudsz onnan menni Milósra (csak egyszer kell átmenned a négyesen, annak is egy keskenyebb, csökkentett sebességű szakaszán csak). Kemény egy túra, de meg lehet csinálni. Az a lényeg, hogy amikor átérsz az ártéri hídon a körforgalomnál (tudod, ahol le lehet menni a szupermarketekhez) elmész balra, a gáton van egy kb 400 m-es útszakasz. Azon továbbmész, végig a gáton. elég rossz az út végig (a defektmentességet ne a véletlenre bízd) és ahogy kiérsz Szolnokról még van is egy telep, vagy én nem tudom mi, de kib*szott hülye kutyáik vannak lánc nélkül. Az még egy elég gázos szakasz. Szajolban átmész a síneken, aztán végig a gáton Püspökibe (természetesen földút). Zsákfalu lévén kijössz belőle az egyetlen úton, ami a négyesre visz, és közvetlen veled szemben lesz T.miklós.


Az pedig autóút (de jó is volna, ha lenne autópálya) és ne menj rajta, mert a rendőr az megb@sz, de lehet, hogy meg is büntet.

2013. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is utolsó! :)

Nem gondoltam volna hogy 17-18km ilyen kalandos :D

2013. jún. 11. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát, mi a kutyákon ha többen vagyunk, teknősbéka alakzatban szoktunk átmenni, a bicajokat pajzsként használva.
2013. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22:45 Szoktátok közben kiabálni, hogy SÜN!? :)
2013. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Omg ennyire állandó tényező a kutyahelyzet? :O:S
2013. jún. 11. 23:52
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Szoktunk ordibálni, hogy nemmészaqrvannyádba?! :)

Hát igen, sajnos mindig számítani kell rájuk, mivel se kerítés se lánc nincs, mi eddig mindig találkoztunk velük.

Eleve többen vannak, meg van egy emberméretű komondor is. Persze ha többen vagytok, tartjátok a tisztes távot és határozott tempóban spuriztok elfelé, akkor csak ugatnak meg követnek egy kicsit.

Persze a taktikai illatosító (paprika spray) és hasonló dolgok az ilyen úton mindig velünk vannak.

2013. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"csupán még nem volt alkalmam felfedezni a kerülőutakat a városkörül, így nem tudom merre vannak."

Viccelsz? Ezt csak ismered: Gugli Mapsz?

2013. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!