Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mongoose, Cube, Kross, Gepida...

Mongoose, Cube, Kross, Gepida márka, melyet túrázásra is használni tudnék - vagy valami ajánlott kerékpár?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem túl drága márkák. Nekem egy Matts 10-es Merida van befogva túrázáshoz és tökéletesen megfelel. Kb 80 százalékban aszfalton megyünk és egy 1.90-es Continental Traffic gumival teljesen jó. Lehet, hogy páran még a 28-as kereket ajánlanák, de engem nem győzött meg, hogy jobb lenne.
2013. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig jobb, de ezen szerintem nem múlik. Viszont a felsoroltak mindegyike csak egy-egy név. Nincs mögötte tartalom leírás. Milyen felszereltség, melyik típus? Mindegy melyik ha jó a felszereltség.

Minden felsorolt márkának van egy rakás típusa. Olcsóbb is, drágábbak is. Melyiket kérdezed??

Vagy írd úgy, hogy menyit szánsz rá forintban maximum? Mert 60-ért is van Gepida és 300ért is. Közös bennük, hogy Gepida van ráírva. Más nagyon semmi. :D

2013. júl. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!