Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kezdokent kifogom birni az...

Kezdokent kifogom birni az augusztusi 100 merfoldes ejszakai kerekparversenyt?

Figyelt kérdés
Beneveztem a 24orabringa verseny ejszakai futamara ... fel tudok egyaltalan keszulni addig (?) ... birni fogom (?)
2013. máj. 30. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyit szoktál tekerni? Mióta biciklizel?
2013. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Napi 50 km siman megvan (esoben es nagy szelben nem bringazom) ... 2 eve tekerek lelkes amator szinten ... meg sosem vettem reszt versenyen ... amugy mar egy oregember vagyok (47/F) ... eszem-iszom minden jot amit kell es a felszerelesem is profi.


Vegul is csak magamban nem bizom, hogy egyseggel menni fog az a bizonyos 161 km (ejszaka).


Sok ido van meg felkeszulni es mindent meg is fogok tenni a cel erdekeben, de nem eltulzott egy kicsit, hogy egybol nekimegyek egy ekkora tavnak? Vegul is nem orombringazas, hanem verseny es nem addig tekerek ameddig akarok, hanem szintidon belul jo lenne beerni a celba.


Amugy a megmerettetes tok sik es sima uton lesz (egy repuloter aszfaltjan) ... talan innen is jon valaki: [link]

2013. máj. 30. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Országútival síkon ez kutyafüle, nem számít hogy sötét van szerintem. De ha nyerési szándékaid vannak, fel kell kösd azért a gatyát.
2013. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyeresi szandekaim? :) Olyanom nekem nincsen, de azert jo lenne a korosztalyomban rendesen helyt allni.


Valojaban nem a sotettel van a bajom es 1-2 orat siman letekerek, de azert ez a kis kaland nem par oraig fog tartani es ettol darazok egy keveset.


Mindenesetre a "lofutyi", akkor az egy kicsit megnyugtato ... eredmenynek eleg lesz ha szintidon belul tudom teljesiteni es ha haza is erek valahogy :)

2013. máj. 30. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
161 km, 23 kör a 7 km-es pályán, ami sík. Egy rendes bicajjal még engem sem rettentene el. (Annál inkább a 24 órás :D) Ha laza 30-35-tel tekersz, akkor is 5 óra alatt beérsz.
2013. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
OKs, koszonom a biztatast. Vegul is nem fogok belehalni es siman elkepzelheto, hogy amugy is egy jo buli lesz :)
2013. máj. 30. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
És mi akadályoz meg, hogy előtte letekerj egybe ennyit?
2013. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Linkoln ***** válasza:
Menni fog, így előélettel, és hogy nem vagy kezdő, de azért nem lófüle. 161km-t rossz intenzitással eléggé b elehet nézni. Jól ki lehet purcanni 80-90km körül, és onnan kínszenvedés végig menni... :D A lényeg hogy legyen energia utánpótlás, mert ez nem egy kategória az 50km-el. Azt otthon tankolással, ivással közben végig lehet nyomatni. De ha hirtelen más a környezet, akkor folyamatosan idő előtt pótolnod kell az energiát vagy egyik kilóméterről a másikra drasztikusan megnehezedik, és tényleg kín tud lenni, fájdalmas kín.
2013. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Izotóniás ital meg kötelező, anélkül tényleg úgy kéne összekaparni a végén. :D
2013. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hipertonias es izotonias italt is fogok vinni es proteinszeleteket ... mondjuk azt nem tudom, hogy hova fogom rakni oket (szabaly szerint semmifele + taska nem lehet majd nalam), de majd valahogy megoldom.


Italokhoz jo lenne 1 literes kulacsokat szerezni addig, a csokikat pedig felszigszalagozom a felsocsore.b Sajnos en technikai polot hasznalok bringasfelso helyett, igy nincsenek hatso zsebek rajta ... szivem szerint folyadektarolos hatizsakot vinnek, de nem lehet.


Felkeszules marad tovabbra is a napi 50km tekeres(ennyi fer bele a szabadidombe) es vettem egy multigym gepet (allitolag ma hozzak ki), amivel megprobalom meg sulyzosan felhuzni magam ... azutan lesz ami lesz.


Most meg csak a reszvetel a fontos szamomra es, hogy belekostoljak a versenges izebe. Ki tudja, ha jol sikerulnek a dolgok, jovore egy kicsit batrabban fogok nevezni az ilyen esemenyekre.


Bringaval nem lesz baj, kimondottan pro gepem van ... etrendkiegeszitokbol is be vagyok tankolva ... egyelore mar csak en magam vagyok a leggyengebb lancszem ... de sok meg az ido addig ... megprobalom kihozni magambol a maximumot.


Ket haverommal megyek amugy (egyeniben neveztunk), akik hajdanan bringasfutarok voltak. Egyeniben indulunk, de osszefugunk dolgozni mint ha csapat lennenk.


Ha barkinek van kedve csatlakozni? ... :)

2013. máj. 31. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!