Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a kerekparrol? (outi, Merida)

Figyelt kérdés

Szeretnek egy orszaguti kerekpart hobby celra, az elso lenne.

Megeri az arat? Mit kell figyelembe vennem? 184 cm magas vagyok, megfelelnek a bicikli meretei? Bocs, ha hulyeseget kerdeztem: :D A valaszokat elore is koszonom!


[link]



2013. máj. 27. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A vázméret éppen jó lenne, a kérdés az, hogy az alkatrészek milyen állapotban vannak rajta: mennyire kopott a fogaskeréksor, csapágyak rendben vannak-e, stb. ...
2013. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez a váz nekem nagyon gyanús, szerintem semmi köze a meridához, merida dakar, az tudtommal gyerekbicikli.

A hátsókeréken az a műanyag borzadály se tudom miért jó, egy valódi hed kerék 100ezreket nyomna az áron...

én nem adnék érte 75.000ret

2013. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

A kovetkezo kerdesem a Dakarral kapcsolatos lett volna, ugyanis rakerestem, es en is csak gyerekbiciklit talaltam... Hat akkor ezt el is felejhetem, mas utan nezek.

2013. máj. 28. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha el is olvasnátok a hirdetést... 26-os kerekkekkel mit vártok? Ez egy gyerek outi.
2013. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!