Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rendelt már valaki Sportsdirec...

Rendelt már valaki Sportsdirect - röl biciklit?

Figyelt kérdés

A kérésem az lenne , hogy az angolok előnybe részesítik a whitworth menetet , meg ugye más meneteket használnak , hogy ezek a különbségeket alkalmazzák e a bicikliken is ?

Valamint a minőségük is érdekelne , mer nem találtam sehol véleményt róla ! Előre is köszi !



2013. máj. 24. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

eleve másodosztályú cuccokat árulnak, biztos nem vennék tőlük bringát

hova viszed vissza ha baja van?

barkácsáruház, "sportáruház", multibolt nem árul jó minőségű bringát, ezek sem

kerékpárbolt, vagy használt jó minőségű alkatrészekből összerakott bringa, ez a 2 opció van ami jó választás

2013. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 asdface válasza:
Én most vettem tavaszra egy bringát tőlük elég kellemes áron és most az a gondom vele, hogy a pedál nem volt jól belehúzva a hajtókarba és most remekül kitágította, a fék sem volt beállítva és 1-2 csavar is hiányzott belőle. A figyelmetlenségem volt a fő hiba a hajtókar miatt, de én még nem bántam meg így sem a vételt. Mondjuk én nem sportolni használom, csak városban munkába menetel.
2013. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát azér gondolkodtam el hogy rendelek mert , elég jó áron jó felszereltségű bicikliket árulnak , tehát amitöl én félek az a középső rész , mer kerekeken rajta van a márka váltón is , telón is , ! Köszönöm a kommenteket !
2013. máj. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!