Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek melyik a jobb?

Kutyabaráth kérdése:

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Egy keleti faluban lakom vidéken. Sok itt a szántóföld és a kátyús út. Mégis ennek ellenére a teleszkópos biciklik egyre jobban tönkremennek mint a csepel fajták. Én szívesebben használom a dédnagyapám 1935-ben gyártott orosz biciklijét, mert ez birja a gyűrődést. Most egy alvázas biciklim van emellett. De mivel ez már nem a legjobb állapotban van, kénytelen leszek egy új bicikli után nézni. Ezért irtam ide, hogy segitséget kérjek. Melyik biciklifajtát válasszam? A régi fajtát vagy az új telszkópost? A haverokkal sokat megyegetünk a környékre randalírozni. A szántóföldek jól kijárt útjain csak úgy szállunk:D tehát egy olyan biciklit kéne választani amely ezekhez a körülményekhez mérten jobb.

Megjegyzés: A Mountain-Bikekal alig tudom utól érni őket.



2013. máj. 22. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem ültél egy normálisabb mtb-n. Ha ilyen 10-20ezer forintból akarod lerendezni a vásárlást akkor vegyél régi típusút, vagy spórolj egy jobb mtb-re: azok pont erre vannak kitalálva. Ezek már használtan is 50000 forint feletti kategóriában vannak, újul pedig több, mint 100ezer
2013. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!