Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Spd pedál vagy klipsz? Előnyök...

Spd pedál vagy klipsz? Előnyök-hátrányok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
hát spdvel tökéletes a kapcsolatod a pedállal, nagyon jól lehet nyomni is húzni is a pedált, valamint nem koptatja feleslegesen a cipődet sem... én mégis klipsz párti vagyok, mert azt szoktam meg.
2013. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Linkoln ***** válasza:

SPD. Sima pedál, olyan hogy ha kipróbálod a patentot nem akarsz többé vele menni... :D

Klipsz az olyan félút a patentpedál felé.

Nagyon jó érzés amikor mindig a lábaddal irányítasz. Olyan mintha kicsit egybe lennél a bringával. Nagyon élvezetes. Én Look-ot szeretem, de SPD célszerűbb mert ha leszálsz a bringáról is hazsnálhatod a cipőt. Illetve sok spd pedál másik fele taposó... :)

SPD!

Ennél jobban egybeolvadni a cangával csak fixivel lehet, de azt nem javaslom. Idegesítő. Meg az is rossz benne hogy egyetlen áttételed van..

2013. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az spd előnye az hogy tökéletesen merev, így a teljesítmény nagyon elüt egy klipsztől. a hátránya hogy speckó cipő kell hozzá és ha az nincs akkor fos tekerni az spd pedálon. a klipsz előnye az spd hátránya kb. én is ezen hezitálok mert patent van, nem tudnék meglenni nélküle de tarcsicipő és cipőcsere nélkül próbálom megélni a dolgot úgy hogy azért rendes merev talpú spdcipellő kéne. na mindegy.
2013. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!