Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit érhet ez a bicaj?...

Mennyit érhet ez a bicaj? (használtan)

Figyelt kérdés

Nem tudok jobb vagy több képet mutatni róla.


[link]


Nagyjából érdekelne, hogy mégis 50 ezer, vagy 150 ezer.

(most csak írtam hasra ütés szerűen 2 számot)


2013. ápr. 21. 09:54
 1/2 Linkoln ***** válasza:

Hát, ritka az ilyen bringa. Nem azért mert olyan jó. Hanem mert ilyen cuccokkal nem szoktak országútit szerelni. De outi cuccok tehát sebaj. Az igazság hogy az egybesezttes, modernebb versenybringák fékváltókarral a modernek most.

Pl:

[link]


Az az 50 ezer szerintem jó árnak. Ha jó állapotban van.

2013. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azért érdekelt mert az egyik barátnőm vette ezt, és állítólag mindenki azt mondta neki, hogy ez ilyen meg olyan tuti bringa és HASZNÁLTAN is minimum 200 ezret ér, és hogy ő milyen jó vásárt csinált, mert 70 ezerért vette. Mondtam neki, hogy ha ennyire "jó vásárt" csinált akkor miért nem adja el azért a bizonyos 200 ezerért, és vesz egy másikat 70-ért, majd a különbözettel meg jól jár. DE akkor jött az hogy mennyire a szívéhez nőtt, stb. duma (kb. 2 hete vette), úgyhogy nem értettem.
2013. ápr. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!