Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bicót vegyek?

Milyen bicót vegyek?

Figyelt kérdés

Maximum 200at szánnék rá, bár örülnék, ha olcsóbban megúsznám.

Lényegében nem megyek vele terepre, inkább városban illetve Balaton, egyéb pár száz kilóméteres távokon használnám.

Tudnátok mondani márkákat, illetve oldalt amit érdemes lenne böngésznem és megbízható, vagy esetleg konkrét tippeket adni? Igazából azt sem egészen tudom, hogy MTB vagy



2013. ápr. 13. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mtb-t semmiképp sem... az csak komolyabb terepen előnyös, másképp meg kényelmetlen, fárasztó. Keress fel egy szaküzletet, ott segítenek.
2013. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Trekking bringa lehet amit keresel es magam reszerol a Kelly's markat ajanlanam: [link]
2013. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Linkoln ***** válasza:

Bikemag

Ott van választék olcsón, messze alegnagyobb oldal erre a célra.

Outit javaslok csak is. Legkényelmesebb, legtöbb pénzt ölik bele, legfejlettebb, leggyorsabb, legdesignosabb, leg komfortosabb vele a hajtás.. Nagyon jó. Én tagadom minden állítólagos hátrányát, minden más bringával utálok tekerni.

Trekking? Hát, gáz próbálkozás részemről... :D

Az outit tervezték úgy hogy kerékpározáshoz tökéletesen passzoljon.

2013. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát a balaton körüli bicikliút, már igazából mondható terepnek, amilyen állapota van...
2013. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz még pár száz kilométeres kerékpározásban, ha ennyire tanácstalan vagy bringaügyben.

De én is egy országútit javaslok neked, de ne a pénztárcádnak legdrágábbat vedd meg elsőre, pár hét után úgyis rájössz, hogy mi az amit még esetleg hiányolsz, és akkor vagy tudsz a meglévőn tuningolni, vagy eladod és veszel egy olyat, ami már majdnem véglegesnek mondható.

2013. ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Schwinn csepel elite

Magellan crater

nézegess. Rbkerekpar.hu

2013. ápr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy bringaboltba elobb es nezzd meg a felhozatalt. Milyen tipusu bicok, mennyiert. Meg kapsz nemi tanacsot, hogy mi mire valo.
2013. ápr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hello!

Én ezekre a célokra csak is kizáróan országútit javasolnék. Gyors, könnyű. Ha városban is használod akkor semmiképp nem szabad nagyon drágát venni mert simán ellopják. Én igazából azt tanácsolom, hogy menj el egy szervízbe, boltba és kérdezd meg milyet tudnának összerakni. Ha összerakatod akkor jóval olcsóbban jöhetsz ki és a te igényeid szerint szerelik fel. Amúgy 60-80 ezer forintból már tényleg jókat lehet kihozni.

2013. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!