Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Tesco-s bicikli kibír fél évet?

A Tesco-s bicikli kibír fél évet?

Figyelt kérdés
Fél évet töltök külföldön, nem fogom tudni onnan hazahozni a biciklit, sajnos drágább ország mint a mienk. Szeretném ennek megfelelően a lehető legjobban megúszni a dolgot. Csak beton úton mennék vele, abszolút közúti használatra. 60 kg vagyok. Szerintetek, ha veszek egy olcsó Tescost az kibír fél évet? (Tesco 20-30k a többi 60-70k-nál kezdődik)
2013. márc. 31. 17:35
1 2
 1/11 lalakakaka válasza:
Teljesen biztos! Nyugodtan megvásárolhatod! :)
2013. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:
ki fogja bírni
2013. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

ott is biztos van használt bicó, én inkább azt vennék

de igen, az iparihulladék épp kibírhat 1 fél évet

(mellesleg "drágább országban" jobban lehet keresni (úgy 4x annyit), kivéve a miénket)

2013. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz drágább országnak? Angliában éltem, ott pl 20-30fontokért lehet olyan bringákat venni, amiknek a tesco kategória a nyomába sem ér...
2013. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatból nem!De jobb minőségűek se bírják 20 évig(pl:Hauser).A régi magyar bringák a legjobbak!:)
2013. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fél évet simán kibír bármelyik, ha normálisan használod.
2013. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Attól függ. Ha csak az utcán használnád pl: munkába menni meg ilyenek, akkor igen.
2013. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kalahari90 ***** válasza:
Volt már dolgom Tescos biciklivel, fél évet ki fog bírni, azonban a műanyag fékkart (ha azzal szerelték) célszerű lecserélni egy strapabíróbb alumíniumra. Nem nagy összeg , érezhetően jobb lesz a fékerő, és nem kell félni, hogy a legrosszabb pillanatban eltörik. Városban sokszor meg kell állnod, így nagy hangsúly van a fékrendszeren.
2013. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki fog bírni 4-et is !
2013. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztosra mondani,hogy kibír fél évet,csak úgy tudom,ha a bicaj a Tescoba marad... :) Ott kibírja 1OO%.
2013. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!