Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A bmx-em automatikusan tekeröd...

A bmx-em automatikusan tekerödik a többit lent. Valami segitség?

Figyelt kérdés
a bmx em automatikusan tekerödik már mint manuálozni meg ijeneket nem lehet mert ha nem tekerem akkor a kerék magátol löki a hajto karokat. Nem lehet megálitani, hogy guruljon és pihentesem a lábaim. mert ez ugy van elméletileg megoldva hogy hátra is lehessen vele menni, de nekem az nem kell de kiszedni nem tudom anyira nem értek hozzá. Valami megoldás hogy lehetne ezt kiszedni ?

2013. márc. 24. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha fix agy van benne, amiről bmx esetében még tán nem is hallottam, akkor agycsere.
2013. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és azt hogy tudom megcsinálni nehéz? mert az van amit mondom hogy ha elöre tekerem elöre megy de ha hátra tekerem akkor hátra nem tudok pihenni tekerés közben meg igy semmit
2013. márc. 24. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Örökhajtós. Ilyen a fixiknél szokott lenni. Vegyél új agyat és szereltesd be. Nem hinném hogy te boldogulnál a küllők befűzésével.
2013. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2lehetöség van:

1, tényleg kib@sztak veled, es fix fogasod van:D

2, berohadt a racsnid mint állat, csereld le, vagy rohadt sok zsir van benne, es a kalapacsok bealltak...tisztitsd ki, es jo lesz...

2013. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát most vettem elég rosdás volt mit kell ki tisztitani az agy részét?:D de hátra islehet tekerni vele szoval nem hinném hogy a rohadás lenne xd:D
2013. márc. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!