Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik lehet a jobb? MTB,...

Melyik lehet a jobb? MTB, poros útra, évi 10000 km-t tekerek. A fő szempont az lenne, hogy jól tapadjon és persze sokáig bírja.

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]


2013. márc. 5. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
platformpedál
2013. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
evi 10000 km-t tekersz es nem tudod eldonteni? (en autoval nem megyek ennyit) ... de ha a ketto kozul lehet csak donteni, talan a BBB jobbnak tunik. Miert nem spd-t hasznalsz? Ott jo a kotes es tartos is.
2013. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom eldönteni, mert így látatlanban nem tudom, hogy mennyit fog bírni, mennyire tapad. gondoltam ha valaki használta már vagy ismeri az tud róla véleményt mondani. az spd drága, bár igaz, hogy sokkal jobb lenne :D de ha hasonló áron tudtok valami jót, akkor nyugodtan írhattok :D először én is a bbb-re gondoltam, az mégis csak ismertebb márka, de ez se jelent ugye semmit manapság.
2013. márc. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!