Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek Converse cipőben...

Szerintetek Converse cipőben vagy teremcipőben vagy deszkás cipőben jobb bicajozni?

Figyelt kérdés
bicaj,Converse,teremcipő,deszkáscipő,Vans,Etnies,Fallen,Dc,Nike,Adidas

2013. febr. 26. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát úgy igazából egyikben se, de ha már választhatnék akkor teremcipő. Nekem azzal csak akkor volt bajom vele mikor le kellett szállni a bringáról és tolni.
2013. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért írtam ki a kérdést, mert sima Nike sportcipőben nem annyira kényelmes tekerni a pedált, de korábban volt egy deszkásszerű adidasom azzal kényelmes volt tekerni a pedált. Van egy fekete moncrome conversem amit utcára hordok (2éves) de nyárra lehet vennék vászon converse cipőt és érdekelne bicajozásra belehetne e fogni, arra is gondoltam Nike 6.0 mid-et vennék bicajozásra. Megkérdezhetem milyen a teremcipőd?
2013. febr. 26. 16:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Valamilyen Panter. Én azt szeretem, ha a cipő jól tartja a lábamat és van egy tartása tekerés közben. Emiatt nem az igazi a deszkás és a Converse. A teremcipőm az valamilyen Panter, csak nagyon vékony a talpa, köves terepen tolni kész szenvedés vele és a simasága miatt a pedálról is könnyen lecsúszik. Még ez is fontos: jó ha a cipő talpa nem tud csúszkálni a pedálon. Egy rossz cípő és acél pedál elég komoly esést és sérülést eredményezhet.
2013. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, nem acél a pedál hanem műanyag. Mióta van meg a teremcipőd? Milyen színű? Linket nem tudsz mutatni? Teremcipőben én ezt néztem ki [link] , de inkább kondizásra szeretném, régi 12 éves szürke nikeot használok kondira, de annyira kopott a talpa hogy lépéskor megcsúszok.
2013. febr. 26. 17:55
 5/14 anonim ***** válasza:

SPD cipő esetleg?

(Igen, tudom, hogy akkor rendes pedált is kell hozzá venni...)

2013. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? volt olyan h részegen fürdőnadrágba mezítláb tekertem nagyhegyesről debrecenbe mert el loptak mindenünket :D
2013. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem vennék pedált. Utolsó egyik ismerős papucsba bicajozott aztán letörött a körme:D
2013. febr. 26. 20:35
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg bringás cipõben jò biciklizni.
2013. febr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bicajoztam már én is papucsba de nem jó. Nekem leesett a lábamról. Legjobb eddig a tornacipõ mert vékony a talpa és érzem a pedált.
2013. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

Utolsó milyen a tornacipőd? Mióta van meg?

2013. febr. 27. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!