Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bringaboltot javasoltok...

Milyen bringaboltot javasoltok a netről?

Figyelt kérdés

Azokat szeretném kérdezni, akik tapasztaltabbak. Eddig nem költöttem ruházatra.Viszont rájöttem ennek fontosságára,mert a nem megfelelő öltözet miatt beizzadok, és nagy a megfázás esélye, és amúgy sem valami jó érzés csurom vizesen tekerni.

Azonban csak internet jöhet szóba, mert a közelemben nincs olyan üzlet, ahol kerékpáros cuccokat is forgalmaznának.

Eddig egy hosszujjú mezt tudtam beszerezni(Bicycle Line), de remélhetőleg jön majd a jó idő, és akkor már a rövid cuccoknak is lesz létjogosultsága.

Persze, tudom a méret eltalálása miatt kicsit rizikós a dolog, de a mezzel kapcsolatosan derék-és mellkas méret alapján sikerült beletrafálni.

Köszönöm a segítségeteket előre is nagyon!!!



2013. febr. 19. 09:12
 1/7 anonim válasza:

[link]


Budapest-innen vettem a bicim, rendesek nagyon.

2013. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igazából 1x kellene nekiindulnod, és bevásárolni ilyen cuccokból

akár a dechatlonban is találsz jókat, elérhető áron

ruhát neten rendelni, még mérettáblázat alapján is igencsak rázós

2013. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de Kaposvár hiába megyeszékhely, nem találtam olyan helyet, ahol lenne választék, mondhatni semmi. Pedig van Intersport és Hervis is, de nagyrészt nem bringázásra alkalmas cuccokat árulnak.
2013. febr. 19. 19:53
 4/7 anonim válasza:

Decatlonba és a hervisbe biciklit ne vegyél (én versenybiciklizek kicsit értek hozzá :)

A K2 bike shopon, talán 50 e fölött ingyen kiszállítják a csomagot akár kaposávárra is, én is vidéki vagyok, nekem is kihozták ingyen.

2013. febr. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ruha: legjobb minoseg a Castelli ... es a Bikeplus nevu tarsulas forgalmazza (Rogelli is van) [link] (Csepel gyarteruleten van az uzlet) ... masik legjobb a Campagnolo ... amit a Bringavilag elnevezesu csapat forgalmaz (Corratec is van) [link] (Bp. Arany J.u-nal talalhatoak) ... Cervelo ceg is forgalmaz jo ruhakat [link] (Cervelo-Castelli-Sportful termekek) ... Biondobike ceg olasz cucokkal foglalkozik [link] (az uzletvezeto csajszinak baromi jo feneke van :) ... Pearl Izumi-kat talalhatsz a Hibike cegnel [link] es a Probike-nel [link] ... Decathlonban, Hervisben es hasonlo szar cegeknel csak UGY kinezo, de minosithetetlenul gagyi cuccokat tudsz csak beszerezni.


Kerekparok fajtak szerint:


Orszaguti > Bikeexpress, Bringavilag, Bringaland

MTB > Speed-way, Bringavilag

Trekking, BMX es a tobbi fajta szerintem nem is kerekpar.


Amugy pedig nem kell az egesz vilagot korbe jarni, ha talalsz egy olyan kereskedot, aki szimpatikus, normalis aron dolgoznak es meg ertenek is hozza, szerintem barhol megrendelhetsz barmit, mert mint kereskedok, Ok majd tudjak, hogy honnan szerezzek be Neked.


En a fenti cegeket mind ismerem, mindegyiknel vasaroltam mar es bizton allithatom, hogy Budapesten ezek a legjobbak a kerekpar kategoriaban.

2013. febr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Az utolsó válaszolónak különösen, nagyon részletes választ kaptam, tényleg nagyon köszönöm a fáradozásod!
2013. febr. 20. 07:25
 7/7 anonim válasza:
A bikepro.hu-t NEM Ajánlom, küldenek valami hanonlót:) aztán ha reklamálsz a kiküldött termék miatt, le se xarnak.
2015. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!