Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért nem tudok bunny hopozni?

Miért nem tudok bunny hopozni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gyakorlok de nem tudom felemelni elég magasra a földtől az első kereket hogy utána majd felemeljem a hátsót :(

2013. febr. 16. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

gondolom rángatod a kereket felfelé.. a seggedet kitolod hátrafelé, hátradőlsz, mint manual nál és már emelkedik is az eleje, ha már jó magasan van, akkor előrelendülsz és ugrasz egyet...

nekem sokat segített, egy helyben gyakoroltam...

2013. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okés majd holnap gyakorolgatom remélem sikerülni fog :DD Mennyi ideig gyakoroltad amíg rendesen ment? :D
2013. febr. 16. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első jól írja le.

Nekem egy nap alatt sikerült, először a hatsó kereket tanultam meg felemelni, majd mikor ez sikerült a hátsót és utána az elsőt emeltem fel és egy pici idő után már ment egyszerre mindkettő. Az már egy kicsit haladóbb hogy az első kereket húzod fel először és utána a hátsót, de akadályoknál mindig így csináld, gondolom egyértelmű hogy miért:D

2013. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első kereket és a hátsót külön külön már felbírom emelni és még egyszerre is csak úgy nem tudom hogy az elsőt és utána a hátsót de egy kis gyakorlás kell :DD
2013. febr. 16. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a MTB-ommal jöttem rá egyszer, aztán próbálgattam és ment is.
2013. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ebben nagyon szépen látszanak a mozdulatok:

http://www.youtube.com/watch?v=k5fhu1RVz4Y

2013. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!