Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hányas küllő kell egy 26"-os...

Hányas küllő kell egy 26"-os MTB kerékpárhoz aminek a felnije duplapermes?

Figyelt kérdés
A hátsó kerékről van szó. Eddig szimpla permes volt, úgy (mérés alapján) 263-as küllő volt benne. A mostani felni sugara 10mm-el kevesebb. Netes küllő kalkulátor alapján 248mm-es küllő kell bele. Nekem kicsit rövidnek tűnik. Van valakinek valami véleménye, tapasztalata és eltudna látni pár jó tanáccsal? Elég drágák a küllők, ahhoz, hogy kísérletezgessek a méretekkel.

2013. febr. 3. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
fogod a csapágyat, és a felnit, beballagsz egy biciklikereskedésbe, és közlöd, hogy ekkora küllő kellene...
2013. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a csapágy helyett inkább a kerékagyat vidd be..XD

egyebkent jobban jarsz ha veszel egy komplett füzött kereket..XD

tuti hogy menetes agyad van, olyan nem is draga, nagykerbe kb 2000, boltba odaadjak 5e korul, es nem kell a fuzessel szopnod vagy 3-4ezret kiadni a munkadijra, plusssz kullot venni, felnit, stb...megmondod, duplafalu felnis menetes agyas hatsokerek, es biztos hogy a kereskedo a schwinncsepeltol, neuzertol, vasgy a kolikentol tud hozni...:D

vagy ha te akarsz megbirkozni vele, akkor kell racsnilezsedo, kullokullcs, es ahany keresztre fuzod a kereket, ugy valtozik a szukseges kullohossz is, persze hatso tobbsebis kerekrol reven szo el is kell fuznod valszeg balra...nemolyan egyszeru..de hajra:D

2013. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen menetes agyam van. De a felni már megvan. Így utólag én is rájöttem, hogy jobb lett volna a kész kereket megvenni de mostmár ez van. Küllő kell hozzá. Annyi pénzt nem szánok rá, hogy vegyek még egy kész kereket. A küllőket máskülönben be tudom fűzni.
2013. febr. 4. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából én nem értek a kerék fűzéshez, de gondolom ez hasznodra lesz: [link]
2013. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akik utólag ovlassák a kérdést azoknak elárulom, hogy 250 mm-es küllővel 3 keresztezéssel tökéletes :D
2013. febr. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!