Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi értelme van a mini U...

Mi értelme van a mini U lakatnak? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt van aki használja? Ha igen akkor mire? Miért vesz valaki ilyen pici lakatot amikor vehetne nagyot is ennyi pénzért?

Ráadásul van több mini U lakat is... szóval mi értelme van?


2013. jan. 26. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megveszik, gyártják. Innentől a kérdés az értelmetlen :) de én személy szerint egy guriga takonyra tartom, mert nem lehet vele egyszerre odazárni valami tereptárgyhoz a kereket és a vázat.

"Kiváló védelem a magas kockázatú lopások ellen."

Kár, hogy csak a tökömet érné körül...

2013. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
írtam is, hogy több féle van... szóval gondolom veszik, épp ezért kérdezem, hogy mi értelme van... szerintem még a kereket a vázhoz sem tudom ezzel összefogni, nem hogy valami tárgyhoz. Azon kívül, hogy kicsi és könnyű más jó tulajdonságot nem tudnék rá találni... de azért írtam ki ide a kérdést, hogy valaki hátha elmagyarázza, hogy ez mire jó :)
2013. jan. 26. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Előnye, hogy nem foglal nagy helyet. Hát nem tök hasznos?
2013. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem mini lakatom van, ami azért nem mini annyira. hozzá tudom kötni a hátsó kereket a normál biciklitárolóhoz, az előnye az, hogy kevés a hely a tolvajnak, nem nagyon tud hozzáférni. de használok mellé láncot is, az első kereket, meg a vázt azzal kötöm le.
2013. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!