Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miben különbözik gyerek ill....

Miben különbözik gyerek ill. a kutya biciklis utánfutó?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy az egyikbe gyereket, a másikba kutyát kell elvileg szállítani. Engem kutya ügyben érdekel, de az jóval drágább.

2013. jan. 15. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem semmi különbség nincs azt leszámítva, hogy ha gyereket raksz bele akkor mindenki egy beteg felelőtlen baromnak fog tartani, ha meg kutyát, akkor mindenki megcsodál...
2013. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg a gyerekszállítóban van vmi ülésféleség, a kutyásban meg nincs

de gondolom az kivehető, mert ezek általában egyéb felszerelés szállítására is alkalmasak

esetleg még a kutyásban lehet olyan, hogy ki tudod vhova kötni az ebet, hogy ne ugorjon ki ha olyanja van, de ez megint egy elhanyagolható dolog, és megoldható máshogy

a kutyás talán kicsit magasabb is

de ahogy nézem 30e körül mindkettőt lehet kapni, ennél olcsóbban nemigen lesz egyik se, max használtan

2013. jan. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Többek között azért is gondoltam, hogy a "gyerekes" is jó lenne, mert azokat előbb utóbb kinövik, így használtból viszonylag nagy a választék. De ahogy nézegettem, szerintem azok jóval nagyobbak.

2013. jan. 16. 07:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!