Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Alpina biciklikről mit tudtok?

Alpina biciklikről mit tudtok?

Figyelt kérdés

1 éve vettem egy Alpina De Luxe megnevezésű 57-es országúti jószágot. szeretnék többet megtudni a gyártóról, de valahogy nem találom. Egy magát Alinaának nevező bicikligyártó céget weboldalát megtaláltam, de tagadják hogy ilyet gyártottak volna.

Pedig ahogy elnézem, versenybiciklik közt nem ritkák.

Nem mintha bármi gond lenne a bicajjal, de furcsállom hogy ilyen ködös a származása. Találtam az interneten egy ugyanilyen eladó alpina de luxe-ot, ott ráadásul azt írják francia gyártmány. Én németnek tudtam, az enyém vázán van is egy embléma-szerűség made in germany felirattal.

Szóval, ha valaki tud valamit erről a homályról, szívesen fogadom.



2013. jan. 11. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:

korrekció:

,,magát Alpinának nevező cég''

+ annyit, hogy ez nem új bicikli, legalább 10 éves de lehet 20 vagy még több is. Ezért is próbálok utánajárni, hátha megtudhatom a korát.

2013. jan. 11. 22:27
 2/4 anonim ***** válasza:

google

alpina bikes

első találat

2013. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

,,Dear sir,

sorry but I dont undestand

Alpina don't produce the model deluxe


Thank you

alpina''


Róluk beszéltem fent. De a weboldalon is egész más biciklik vannak, valószínűleg másik alpina cég lesz az.

2013. jan. 12. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

én erről beszélek,ez az alpina az alpina... valószínűleg mint minden cég az elmúlt 20 évben rengeteg ember dolgozott, valószínűleg cégvezetésben is voltak változások... azt meg nem várhatod el, hogy egy esetleges 20 éve kifutott modellel találkozol majd a honlapjukon. De amúgy érdeklődj critikalmass on, az igazi bringabu**ik ott gyülekeznek.

2013. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!