Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Te milyen lakatot ajánlanál?...

Te milyen lakatot ajánlanál? Milyet használsz?

Figyelt kérdés

Most vettem egy cruisert és azzal szeretnék járni dolgozni, lakatot még nem vettem mert nem tudom, hogy milyet vegyek. Te mit ajánlasz?

10-12 ezer körül vegyek egy erősebbet mondjuk egy U lakatot vagy egy lánc lakat kombinációsat? Esetleg vegyek mondjuk egy 7ezres U lakatot meg egy 25mm vastag sodronylakatot 3-4 ezerért! Mi a véleményed?


Tudom, hogy ha akarják úgyis elviszik. de azért ha két lakatot látnak rajta csak "ijesztőbb". :)


2012. dec. 11. 08:17
 1/2 -Fremen- ***** válasza:

Ha nagyon akarsz vigyázni rá, akkor 13-16körül egy Kryptonite Keeper még belefér.

A többit nem is ajánlanám igazán, mert a drótokat, u-lakatot bármivel elcsípik, ha 9mmes láncokat is el tudnak erővágóval.


Szerintem a magyar piacon most a Keeper a legjobb ár/tudás arányú. Csak ezt a lakatos verziót vedd meg, a többi nem ilyen jó: [link]

És a 150cmes verziót ajánlom, ami szerintem a drágábbik, 16 körül van, de azzal át tudod fűzni az első és hátsó kereket is (ha gyorszáras, akkor nagyon előnyös) és vastagabb oszlopokhoz is oda tudod láncolni legalább a vázat.


Kryptoniteék általában a bicikli árának 10%át ajánlják a láncra költeni. Szerintem meg ha 100E feletti bicikliről van szó, már megéri.

2012. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:

Ha valamiféle biztonságra vágysz, akkor 3 jöhet számításba:

- lánc

- U-lakat

- Abus Bordo

Bővebben:

[link]

2012. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!