Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kelly's Viper 3. 0-ra lehet...

Kelly's Viper 3. 0-ra lehet rakni egy belépő szintű hidraulikus tárcsaféket? (első kerékhez)

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Villa milyen van benne? XCT? Mérlegeld, hogy hány kiló vagy, hogy használod, milyen féket és milyen tárcsával használsz, mindenképpen gyorsítja a villa kikotyogósodási folyamatát, én alattam reccsent meg villa, tárcsafék felfogatása felett pár centivel, viszonylag erős hidrós fék (Magura Louise, 180as tárcsa) és egy nem gyenge villa (Manitou Sherman, gyorszáras).


Átlag túrázós, cécés felhasználás és átlagos testsúly mellett sem biztos, hogy raknék tárcsaféket arra a villára, pláne nem olajosat, szerintem egy jól beállított V-fék, jobb minőségű betéttel felveszi a versenyt a jobb mechás tárcsafékekkel is.

2012. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2012. dec. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!